Bodrum Havalimanı Merkeze Uzaklık

Bodrum Havalimanı Merkeze Uzaklık

Bodrum Havalimanı Merkeze Uzaklık Muğla ili sınırları arasında bulunan yurtiçi hizmete giriş tarihi 1998, yurtdışı faaliyetine 2012’de girmiştir. Terminal binasının toplam büyüklüğü 110bin m2’dir. Türkiye’de en çok turist çeken iller arasında dünyada da en popüler tatil Bodrum Havalimanı Ulaşım beldelerinden biridir. Bozulmamış doğa güzelliklerini muhteşem denizi yeşilliğiyle sizi karşılar. Şehrin sembolü olan Yel değirmenidir. Yıkılmaya bırakılan yel değirmenleri restore edilmemektedir. Mesela Artık sadece süs eşyası olarak pazarlarda satılmakta. 4 mevsimde kalınacak tatil mekanıdır. Örneğin istediğin an ortamlara kolayca alışacağın sosyalleşeceğin yer olabilirken asosyalleşmek istersen de kimsenin kimseyi yargılamayan samimi halkı var.

Bodrum Havalimanı Merkeze Uzaklık Kaç Km

Yaz sıcaklarında vakit geçirebileceğiniz en iyi yerlerden. Muğla iline bağlı olan 13 ilden biri olan havalimanı merkeze 4 kilometredir. Ancak kafa dinleyeceğiniz sessiz sakin bir yer istiyorsanız bu konuda çok tercih edilen tatil yeri. 650 kilometrelik bir sahil şeridine sahip Bodrum yarımadasında birçok muhteşem koy ve plaj var Bodrum’un kalitesi ve kıyı şeridinin uzunluğu, onu suda vakit geçirmeyi sevenler için popüler bir turistik yer haline getiriyor. Ancak Bodrum’da Bodrum Havalimanı Ulaşım gece hayatı oldukça canlı ve dinamiktir. Her gece canlı müzik sunan birçok farklı bar, kulüp ve restoran var. Bodrum’u Bodrum yapan en önemli özelliklerinden biri de oldukça hareketli ve dinamik gece hayatıdır. Size tavsiyemiz gelmeden önce mutlaka planınızı oluşturun çünkü buraya geldiğinizde iki ayağınız bir pabuca girer. Kısaca bunca yapılacaklar arasında kararsız kalırsanız mutlaka danışın. Bodrum Uygun Uçak Bileti yazımıza göz atmayı unutmayın.

Bodrum Gezilecek Yerler Haritası

İlin en popüler en çok turist çeken ilçesinden plajı, tarihi alanlar ve gece hayatından bahsedelim. Ege’nin gözdesi ünlülerin ve yazlıkçıların en çok tercih ettiği yerlerdendir. Her mevsim gezebilirsiniz yalnız kalabalıktan pek hoşlanmıyorsanız Bodrum Havalimanı Ulaşım sonbahar aylarında ziyaret etmelisiniz. 22 km uzaklıkta bulunan Gümüşlük Halk Plajı kafa dinlemek için ideal, sessiz sakin ve temiz plajdır. Kumbahçe Sahili Bodrum Kalesi’nin karşısında yer alan isminde kum geçse de çakıl taşlarından oluşmakta. Bu kesime yat tekne gibi deniz araçları çoğunlukla geldiğinden yüzmeyi engelliyor. Dolayısı ile ün batımını izlemek için güzel yerlerden bu sahile bekleriz.

Bodrum Havalimanı Merkeze Uzaklık
Bodrum Havalimanı Merkeze Uzaklık

1 thoughts on “Bodrum Havalimanı Merkeze Uzaklık”

  1. Geri bildirim: Bodrum Uygun Uçak Bileti - Tatilinbende | Ucuz Bilet Fiyatları

Yorumlar kapalı.