Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Merkeze Uzaklık

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Merkeze Uzaklık

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Merkeze Uzaklık bu ildeki sivil havalimanıdır. Balıkesir, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Ve şehrin çevresinde doğal güzellikler içinde kurulan birçok tarihi kalıntıya sahiptir. Kentin çevresinde doğal güzellikler içinde kurulan tarihi kalıntılara sahip Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Ulaşım birçok belde bulunmaktadır. Hizmete giriş tarihi Edremit ilçesinde 1997’dir. Terminal alanı toplam büyüklüğü 23.600 m2 araç otopark kapasitesi de 274’tür. Otuz üç metre yüksekliğindeki hilal minare Balıkesir’in bir çok yerinden gözlemlenen şehrin simgesidir. Türkiye’nin en kalabalık 17. şehri. Ama topraklarının bir kısmı Marmara bölgesine bir kısmı da Ege bölgesi içindedir.

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Merkeze Uzaklık Kaç Km

Pek çok doğa görüntüleriyle turistleri cezbeden Kocaseyit Havalimanı merkeze ulaşım yaklaşık 90km uzaklıktadır. Büyükşehir Belediyesi altında hizmet veren toplu taşıma servis araçları veya taksi ile ulaşabilirsiniz. Mesela Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Ulaşım temiz suyu ve deniz plajı ile zeytinliklerin yeşilliğiyle turizmin başladığı ilk yerlerdendir. 20 ilçesi bulunan Balıkesir en yoğun ilgiyi Ayvalık’ta görüyor. Bölgedeki turizm sektörünün önemli bir parçası olmuştur. Birçok destinasyona uçuş imkanı sağlar ve modern bir terminale sahiptir. Kasaba, tarihi boyunca Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar da dahil olmak üzere birçok medeniyet tarafından işgal edilmiştir. Örneğin Balıkesir Uygun Uçak Bileti yazımıza göz atabilirsiniz.

Balıkesir Gezilecek Yerler Haritası

Fakat Edremit adı, MÖ 5. yy’da Yunanlılar tarafından kurulan ve Asmalık Gölü. Kıyısında bulunan “Adramyttium” adlı antik bir yerleşimden gelmektedir. Özellikle birçok gezip görülesi yerleri bulunan ilden biraz bahsedelim. İl merkezine 90km uzaklıkta bulunan denizin mavisine yansıyan yemyeşil doğa ile iç içe Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Ulaşım. Olacağınız Altınoluk sahili yaz aylarında ziyaret etmek için harika bir yerdir. Çünkü bu güzel plaj, sahil boyunca kilometrelerce uzanan bir gezinti yoluna sahiptir. Örneğin gezinti yeri, denizin ve havadan uçan martıların manzarasının tadını çıkarırken yürümeyi kolaylaştırır. Sağlık turizmi açısından gelişmiş Gönen. En ünlü kaplıcalar ve hamamlarıyla 200 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır. İyi bir gezintiden sonra rahatlamak gevşemek için son durak olarak gelin. Edremit ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kazdağı Milli Parkı, Alpler’den sonra dünyanın en yüksek oksijen seviyesine sahip yer.

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Merkeze Uzaklık
Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Merkeze Uzaklık

1 thoughts on “Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Merkeze Uzaklık”

  1. Geri bildirim: Balıkesir Uygun Uçak Bileti - Tatilinbende | Ucuz Bilet Fiyatları

Yorumlar kapalı.