Ankara Uçak Bileti Satın Al

Ankara Uçak Bileti Satın Al

Ankara Uçak Bileti Satın Al Sonbahar mevsiminin tadını çıkarmak için güzel bir yer arıyorsanız, Segmenler Parkı’ndan başkasına bakmanıza gerek yok. Ağaçların muhteşem renkleri ve bol park yeri ile sonbaharın sunduğu tüm güzellikleri yaşamak mükemmel bir yer. Ayrıca aç veya susuz Ankara Uçak Bileti hissediyorsanız, girişte bol miktarda yiyecek ve içecek seçeneği bulunan bir büfe de bulunmaktadır. O halde bu sonbaharda Segmenler Park’ı tüm görkemiyle deneyimleyin!

Ankara Uçak Bileti Satın Al En Uygun

Ulaşım yapacağınız havalimanı 1955′ te hizmete açıldı. Sivil kategorisinde hizmet veriyor. Şehrin merkezinden 30 km uzaklıkta yer almakta. Ayrıca yurt dışı ve yurt içi uçuşları açık. Yıllık toplamda 10 milyon yolcu kapasitesine sahip. Ayrıca 4 bin küsur araç kapasiteli otoparka sahip.

Engelli Yolcu Hizmetleri

  • Engelli destek ekibine yönlendirilen direkt telefon uygulaması
  • 5 ayrı noktada destek noktası uygulaması
  • Zeminlerde kesik kubbe uygulaması ile uyarı noktaları
Ankara Uçak Bileti Satın Al
Ankara Uçak Bileti Satın Al

Ankara Nerede Alışveriş Yapılır?

Atakule, Ankara’nın simgesidir ve birçok vatandaşın gönlünde ayrı bir yere sahiptir. Ankara’da açılan ilk alışveriş merkeziydi ve o zamandan beri şehrin ikonik bir simgesi haline geldi. Çocukken Atakule’yi ziyaret eden ve şimdi yetişkin olduklarında birçokları büyüme deneyimlerinin bir parçası oldu. Her geçen gün gelişen mağazaları, restoranları, kafeleri ve eğlence merkezleriyle Atakule, Ankara’ya gelenlerin en çok uğradığı yerlerden biri olmaya devam ediyor.

Atakule
Atakule

ACity AVM, Ankara’nın en popüler alışveriş merkezlerinden biridir. 2008 yılında açılan Ankara Uçak Bileti mağaza, uygun fiyatlar ve kaliteli ürünler arayan alışveriş tutkunlarının favori adresi haline geldi. Modadan elektroniğe ve ev aletlerine kadar her şeyi sunarak tüm ihtiyaçlarınız için tek adres haline getirir. Örneğin ACity AVM, elverişli konumu ve geniş mağaza yelpazesi her alışverişçinin ihtiyaçlarını karşılayacağından emin.

ACity AVM
ACity AVM

Ankara Gece Hayatı Ve Eğlence Mekanları

eSkiyEni, Çankaya semtinde bulunan, barı ve eğlence mekanı ile müşterilerine eşsiz bir deneyim sunan benzersiz bir işletmedir. İzmir-1 Caddesi üzerinden sağlanan ulaşım eski Yeni. Dinlenmek ve gece hayatının tadını çıkarmak için ideal bir mekandır. Çünkü sıcak Ankara Uçak Bileti atmosferi ve lezzetli yemekleri ile eSkiyEni. İnsanların bir araya gelip güzel vakit geçirmeleri için harika bir mekan sunar. İster dışarıda eğlenceli bir gece arıyor olun. İster sadece birkaç arkadaşlarınızla rahatlamak isteyin, eSkiyEni’de herkes bir şeyler var!