Antalya Uçak Bileti Satın Al

Antalya Uçak Bileti Satın Al

Antalya Uçak Bileti Satın Al Düden Parkı, yürüyüş yapmak. Aynı zamanda şehrin eşsiz manzarasının tadını çıkarmak için harika bir yerdir. Halbuki Fener ve Düden Şelalesi arasında yer alan bu yol, pek çok muhteşem manzaraya sahip doğal bir rota sunar. Yemyeşil bitki örtüsü, dolambaçlı Antalya Uçak Bileti yolları ve Akdeniz’in nefes kesen manzarasıyla. Bu parkın size unutulmaz bir deneyim yaşatacağı kesin. İster huzurlu bir yürüyüş, ister heyecanlı bir macera arıyor olun, Düden Park’ta herkese göre bir şeyler var!

Antalya Uçak Bileti Satın Al En Uygun

Ulaşım yapacağınız havalimanı hizmete giriş tarihi 1960′ tır. Sivil kategorisinde hizmet vermekte. Şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta yer alır. Aynı zamanda uluslararası ve yurtiçi uçuşları açık. Terminal binasının toplam büyüklüğü 178.637 m2’dir. İçeride yiyecek ve içecek hizmetleri bulunuyor. Ayrıca 2 binden fazla araç park alanı bulunmakta.

Engelli Yolcu Hizmetleri

  • Özel otopark alanı ve otopark yönlendirme yardımcı levhaları
  • İhtiyaç halinde tekerlekli sandalye ve refakat edecek destek personeli
  • Terminal dışında ve içinde engelli kullanımına uygun asansörler
Antalya Uçak Bileti Satın Al
Antalya Uçak Bileti Satın Al

Antalya Nerede Alışveriş Yapılır?

Terracity AVM, Antalya’nın en popüler alışveriş merkezidir. Çok çeşitli mağazalar ve eğlence seçenekleri sunan. Hem yerel halk hem de turistler için ideal yer. Ticaret merkezi, canlı atmosferi, hareketli kalabalığı ve heyecan verici etkinlikleriyle bir etkinlik merkezi haline geldi. Mükemmel Antalya Uçak Bileti müşteri hizmetleri ve birinci sınıf tesisleri ile tanınmaktadır ve bu da onu alışveriş yapanların gözdesi yapmaktadır. Örneğin modadan elektroniğe ve yemeğe Terracity AVM’de herkese bir şeyler var. Çünkü Lara’daki elverişli konumu ile bu sakin ve sessiz görmek neredeyse imkansız!

Terracity AVM
Terracity AVM

Mall of Antalya AVM, Antalya’da bulunan iki katlı bir binadır. Havalimanına yakınlığı ve seçkin markaların ürünlerini bulabileceğiniz geniş mağaza yelpazesi şehrin en popüler alışveriş noktalarından biri haline gelmiştir. Örneğin ferah yerleşim düzeni ile herkese keyifli bir deneyimi sunuyor.

Mall of Antalya AVM
Mall of Antalya AVM

Antalya Gece Hayatı Ve Eğlence Mekanları

Aura Club, Antalya’nın en popüler gece kulüplerinden biridir. Mesela Kemer ilçe merkezinde Antalya Uçak Bileti bulunmakta olup, şehir merkezine yaklaşık 45 kilometre uzaklıktadır. Eşsiz atmosferini yaşamak isteyen birçok yerli ve turist gidilen bir yer haline geldi. Aynı zamanda muhteşem müziği ve ışıkları ile Aura Club. Gece boyunca dans etmek mükemmel bir mekan sunar. Kulübün ayrıca muhteşem deniz ve dağ manzaralı bir açık hava terası vardır. Bu da onu dinlenme ve eğlenmek için harika yapar. İster arkadaşlarınızla dışarıda bir gece geçirmek ister daha samimi bir şey arıyor olun, Aura Club’da herkes için bir şeyler vardır.