Adana Uçak Bileti Satın Al

Adana Uçak Bileti Satın Al

Adana Uçak Bileti Satın Al Atatürk Parkı, Mayıs ayının kalbinde yer alan harika bir yeşil vahadır. Hem çocuklar hem de yetişkinler oyun alanlarından piknik alanlarına, huzurlu ağaçlık yollara kadar çeşitli aktiviteler sunar. Park aynı zamanda çocukların yoğun bir günün ardından ağaçların gölgesinde Adana Uçak Bileti dinlenmeleri de bir fırsat sunuyor. Atatürk Parkı, yemyeşil doğasıyla ailelerin bir arada kaliteli zaman geçirmesi ideal bir mekandır.

Adana Uçak Bileti Satın Al En Uygun

Ulaşım yapacağınız Havalimanı 1937′ de hizmete açıldı. Mesela sivil kategorisinde hizmet vermekte. Seyhan ilçesine bağlı aynı zamanda şehirdeki tek havalimanıdır. Yurt içi ve yurtdışı uçuşları açık. Yıllık 2 milyon yolcu kapasitesine sahip. Aynı zamanda otoparkı 400 araç kapasiteli.

Engelli Yolcu Hizmetleri

  • Havalimanı otoparkının giriş ve çıkışına en yakın 20 engelli park alanı.
  • Terminal ve otopark arası geçiş yerlerinde levhalar ve rampalar var.
  • Terminal binası içerisinde engelli yolcularımıza danışma noktası bulunmakta.
Adana Uçak Bileti Satın Al
Adana Uçak Bileti Satın Al

Adana Nerede Alışveriş Yapılır?

Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Adana’nın kalbinde amaçlandığı kategoride yer alan ilk merkezidir. Geniş ve ferah yemek katı, tuvaletler, engelliler için otopark gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Merkezde ayrıca çeşitli aktivitelerin tadını çıkarabileceğiniz bir eğlence alanı vardır. Ayrıca, yıl boyunca onu aileler, arkadaşlar ve turistlere ideal bir destinasyon haline getiren çeşitli etkinliklere ve etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Adana Optimum Alışveriş Ve Eğlence Merkezi
Adana Optimum Alışveriş Ve Eğlence Merkezi

Çakmak Plaza Alışveriş Merkezi, ihtiyaçları çok çeşitli seçenekler sunan modern bir yapıdır. Bu merkezde elektronik eşyanın daha fazlasının satıldığı mağazalar var. Ayrıca mücevher, saat ve antika gibi ürünleri satın almak için. Belirli bir uzmanlık ve bilgi gerektiren özel Adana Uçak Bileti mağazalara da sahiptir. Geniş ürün yelpazesi ile farklı ürünleri tek bir konumda arayan müşteriler mükemmel bir seçimdir.

Adana Gece Hayatı Ve Eğlence Mekanları

Hayal Kahvesi, diğer adıyla Dream Coffee. Uzun yıllardır Adana’nın gece hayatına renk katan popüler bir mekandır. Birçok şehirde şubeleri bulunan bu mekan, kaliteli unsurları ve eşsiz atmosferi ile tanınır hale geldi. Canlı müzik performanslarından komedi şovlarına kadar Adana Uçak Bileti Hayal Kahvesi’nde herkese göre bir şeyler var. İster romantik bir akşam yemeği yemek için bir yer arıyor olun. İsterseniz sadece arkadaşlarınızla biraz eğlenmek isteyin, bu mekanın ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olabilirsiniz. Canlı atmosferi ve heyecanlı etkinlikleriyle Hayal Kahvesi. Örneğin şehirde keyifli bir gece geçirmek isteyenler için ideal bir seçim.