Uygun Uçak Bileti

Kars Uygun Uçak Bileti

Kars Uygun Uçak Bileti alım işlemleri sadeleşen temamız ile kolayca hallediliyor. Daha ne duruyorsun! İstediğin yere uçmak bir tık uzağında.

Kars Uygun Uçak Bileti Bul

Türkiye’nin doğusunda yer alan bir şehirdir ve uzun ve zengin bir tarihe sahiptir. MÖ 6500’e kadar uzanan insan yerleşimi kanıtları ile dünyanın en eski konaklama yerlerine ev sahipliği yapmaktadır. Şehir aynı zamanda eski çağlardan beri kullanılan eşsiz Türkçe adı Kars ile de tanınır. Türkiye’nin en eski illerinden biri olan, dünyanın her yerinden kültürünü ve tarihini keşfetmeye gelen ziyaretçileri kendine Kars Uçak Bileti Satın Al çekmiştir. Mesela arkeolojik alanlardan geleneksel köylere kadar, Türk kültürü ve tarihi ile ilgilenen herkesin mutlaka uğraması görmesi gereken bir destinasyon haline getiren pek çok ilgi çekici yer vardır. Kars Harakani Havalimanı Merkeze Uzaklık yazısına göz atın.

Uygun Uçak Bileti
Uygun Uçak Bileti

Kars Bulunan Okullar

Gazi Kars Anadolu Lisesi, şehir merkezinde yer almakta. 40 küsur öğretmen kadrosu aynı zamanda 700 küsur öğrenciye ev sahipliği yapmakta. 1 fen laboratuvarı 2 bilgi teknolojileri sınıfı ve 1 spor salonu var. Okul ısınma ihtiyacını doğalgaz sağlamakta. Aynı zamanda Yabancı dili İngilizce ve Almancadır. Ders başlangıç saati 08.30, bitiş saati 15.50’dir.

Gazi Kars Anadolu Lisesi
Gazi Kars Anadolu Lisesi

1992 yılında kurulan Kafkas Üniversitesi, Türkiye’nin Kars şehrinde bulunan bir devlet üniversitesidir. Örneğin 3837 sayılı Kanunla ve büyüyerek Kars Uçak Bileti Satın Al bölgenin en prestijli üniversitelerinden biri haline geldi. 10.000’in üzerinde öğrenci nüfusu Kafkas Üniversitesi, öğrencilerine kaliteli eğitim ve araştırma fırsatları sunmaya kendini adamıştır. Çünkü üniversite, mühendislik, tıp, hukuk, ekonomi ve daha pek çok disiplini kapsayan çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerine kütüphane olanakları ve öğrenci konutları dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Öğretim ve araştırmada mükemmelliğe olan güçlü bağlılığıyla. Kafkas Üniversitesi, ve ötesindeki akademik topluluğun önemli bir parçası haline geldi.

Kafkas Üniversitesi
Kafkas Üniversitesi

Özgü Yöresel Yemekler

Yöresel yemek Haşıl’ın da dahil olduğu kendine özgü bir mutfağı vardır. Çünkü bu yemek geleneksel olarak Kars Uçak Bileti Satın Al kış aylarında yapılır ve patates, soğan, sarımsak ve otlar gibi basit malzemelerle yapılır. Yüzyıllardır Kars mutfağının vazgeçilmezi olan haşıl, bugün de popülerliğini koruyor. Kültürünün önemli bir parçasıdır. Ve çoğunlukla komşu ziyaretlerinde veya özel günlerde ikram edilir. Haşıl’ın eşsiz lezzeti, ağızda bıraktığı tat yöre halkının yanı sıra. Halbuki geleneksel Türk yemeklerinden farklı bir şeyler arayan gelen ziyaretçilerin de favorisi

Haşıl
Haşıl