Diyarbakır Uçak Bileti Satın Al

Diyarbakır Uçak Bileti Satın Al

Diyarbakır Uçak Bileti Satın Al ucuz, hesaplı ve ekonomik uçuş fırsatlarını yakala. Tek yapman gereken Tatilin Bende’den uçuş programını hazırlayıp özelleştirilen filtreler ile en hesaplısını almak.

Diyarbakır Uçak Bileti Satın Al En Uygun

Ulaşım yapılan havalimanı 1952 yılında hizmete girdi. Sivil-Askeri havalimanı statüsünde hizmet vermekte. Dış ve iç hatları aktif hizmet vermekte. Terminal binasının toplam büyüklüğü 95.691 metrekaredir. Şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan bu yerin 200 araçlık otopark kapasitesi var. Mesela yıllık yolcu kapasitesi yaklaşık 5 milyondur. Çünkü kendi araştırmalarımız üzerine engelli yolculara verilen Diyarbakır Uçak Bileti hizmeti disiplinli ve düzenli olarak anlatan havalimanı.

Engelli Yolcu Hizmetleri

  • Görme engelli yolcular için kılavuz ve uyarı yüzeyi
  • Engelli yolcu yardım isteme noktası
  • Kullanıma uygun tuvaletleri
Diyarbakır Uçak Bileti Satın Al
Diyarbakır Uçak Bileti Satın Al

Diyarbakır Nerede Alışveriş Yapılır?

City Center Alışveriş Merkezi, özel bir şey aradığınızda gidilecek yer. Baharatçılar ve kuyumcularla şehirdeki en iyi ete kadar tüm ihtiyaçlarınız için tek adres. İster şehrin sembolleri olan veya bir hediye arıyor olun birçok mağazayı keşfetmek için birebir. Geniş mağaza yelpazesi ile şehirdeki en popüler yerlerden biri olmasına şaşmamalı.

City Center Alışveriş Merkezi
City Center Alışveriş Merkezi

Ninova Park diğerlerinden sıyrılan bir alışveriş merkezi. Örneğin ziyaretçilerine sakin ve rahat bir atmosfer. Uygun yemek seçenekleri ve geniş park alanı sunarak benzersiz bir deneyimi sunar. Çok çeşitli mağaza, restoran ve eğlence mekanlarıyla gününüzü renklendirecek. İster hareket halindeyken hızlıca Diyarbakır Uçak Bileti bir şeyler atıştırmak isteyin, ister huzur içinde mağazalara göz atarak biraz zaman geçirmek isteyin, Ninova Park’ta hepsi var. Ayrıca, mükemmel araç alanları imkanları sayesinde, arabanız için yer bulma konusunda endişelenmenize gerek yok. Sonuç olarak, Ninova Park başka hiçbir yerde bulamayacağınız keyifli bir deneyimi sunuyor!

Ninova Park
Ninova Park

Diyarbakır Gece Hayatı Ve Eğlence Mekanları

Club Arena, Diyarbakır’ın Kırklardağı ilçesinde yer alan gece hayatıyla şehrin gözde mekanlarından biridir. Aynı zamanda tüm gece boyunca kesintisiz kulaklarınızın pasını temizleyecek müziğin tadını alkolle beraber şahlandıracaksınız. Mesela şehrin Diyarbakır Uçak Bileti gürültülü sokaklarından ayrılıp profesyonel dans gösterileri seyretmek kafanızı bir an olsun dağıtacak. Sadece içki seçenekleriyle değil, aynı zamanda uygun fiyatlı bir eğlence sunmasıyla da öne çıkıyor. Hem yerel halk sakinleri hem de komşu şehirlerden insanların bir araya gelip enerjik atmosferi paylaştığı hoş ortam.