Bursa Uçak Bileti Satın Al

Bursa Uçak Bileti Satın Al

Bursa Uçak Bileti Satın Al şehirde bulunan Sarıalan-Kirazlıyayla, ziyaretçilere bölgenin doğal güzelliğini keşfetmeleri için eşsiz bir fırsat sunan iki güzel lokasyondur. Mesela Sarıalan ile Kirazlıyayla arasında uzanan 3,5 kilometrelik yürüyüş parkuru, Bursa Uçak Bileti nefes kesen manzaralarını deneyimlemek harika bir yol. Çünkü Sarıalan’da Milli Park yönetim binalarının arkasından başlayan bu parkur. Yemyeşil ormanlar ve çayırlar arasında nefes kesen bir yolculuk sunuyor ve çevrenin muhteşem manzarasını sunar.

Bursa Uçak Bileti Satın Al En Uygun

Ulaşımda bulunacağını havalimanı 2000 yılında hizmete girdi. Sivil havalimanı statüsünde hizmet vermekte. İç ve dış hatlara ulaşım aktif. Aynı zamanda terminal binasının toplam büyüklüğü 12.716 m2’dir. 152 araçlık otopark alanı bulunmakta. Yıllık 2 milyon 250 bin yolcu kapasitesi var.

Engelli Yolcu Hizmetleri

  • Özel eğitimli destek personeli
  • Yolcu destek krabzanları
  • Görme engelli yolcularımız için Braille alfabeli harita, uyarı levhaları
Bursa Uçak Bileti Satın Al
Bursa Uçak Bileti Satın Al

Bursa Nerede Alışveriş Yapılır?

Bursa’nın Kapalı Çarşısı, şehri ziyaret eden herkesin mutlaka görmesi gereken bir destinasyondur. Mesela şehrin merkezinde, Ulu Camii’nin yanında yer alan, yüzyıllardır ayakta kalmış. Tarih ve kültür dolu bir Osmanlı’dan kalma yerdir. Çünkü Türkiye’nin en bilinen yerlerinden biri ve dünyanın her yerinden benzersiz ürünler bulmanız harika bir yer. Dolambaçlı koridorları. Hareketli mağazaları ve egzotik atmosferiyle birçok kişinin burayı Bursa Uçak Bileti Türkiye’de alışveriş yapılabilecek en iyi yerlerden biri olarak düşünmesine şaşmamalı.

Bursa Kapalı Çarşı
Bursa Kapalı Çarşı

Kent Meydanı AVM, tam merkezinde yer alan ödüllü bir alışveriş merkezidir. Modern tasarımı ve mimari yapısıyla ünlüdür ve hem birçok ziyaretçi hem de yerel halk tarafından övgüyle karşılanmıştır. Mesela alışveriş merkezi, zaman geçirmek için harika bir yer haline getiren. Çeşitli mağazalara, restoranlara, kafelere ve eğlence mekanlarına sahiptir. Örneğin elverişli konumu ile Bursa Kent Meydanı AVM’nin şehrin en popüler destinasyonlarından biri olmasına şaşmamalı!

Bursa Kent Meydanı AVM
Bursa Kent Meydanı AVM

Bursa Gece Hayatı Ve Eğlence Mekanları

Arap Şükrü Caddesi, hem yerli halk hem de turistler için popüler bir destinasyondur. Aynı zamanda lezzetli Bursa Uçak Bileti yiyecek ve içecekler sunan. Çok sayıda taverna ve restoranın bulunduğu hareketli gece hayatıyla. Çünkü sokak, gün boyunca gölge sağlayan ağaçların yanı sıra geziyle geçen. Uzun bir günün ardından dinlenilen rahat oturma alanları ile kaplıdır.