Bodrum Uçak Bileti Satın Al

Bodrum Uçak Bileti Satın Al

Bodrum Uçak Bileti Satın Al antik çağlardan beri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış eşsiz bir tarihe sahip olan şehir unutulmaz bir tatil arayanlar mükemmel bir destinasyon. Tarihi kalıntıları, büyüleyici doğası ve sizi şaşırtacak çeşitli parkurları ile keşfetmek ve keşfetmek için ideal bir yer. Aynı zamanda Bodrum Uçak Bileti en popüler cazibe merkezlerinden biri, bir zamanlar tüccarlar ve gezginler tarafından kullanılan antik bir parkur olan Leleg Yolu’dur. Çünkü bu parkur, muhteşem deniz manzaraları ve bu güzel şehrin tarihini deneyimlemenin harika bir yoludur.

Bodrum Uçak Bileti Satın Al En Uygun

Ulaşım yapacağınız havalimanı 30.04.1998 tarihinde hizmete açıldı. Sivil havalimanı statüsünde hizmet vermekte. Mesela yurtiçi ve yurtdışı uçuş hizmeti açık. Terminal binası büyüklüğü 95.683 m2’dir. Otopark araç kapasitesi 996 araç’tır. Yıllık 3 milyon yolcu kapasitesine sahip olan Türkiye’nin turistik açısından en önemli yerlerinden biri.

Engelli Yolcu Hizmetleri

  • Engelli yolcuların araçlarını park edecekleri özel işaretli otopark alanları
  • İhtiyaçlar için engelli yolcu kullanımına uygun tuvaletler
  • Görme engelliler için kılavuz iz uyarı ve kabarık yüzeyler
Bodrum Uçak Bileti Satın Al
Bodrum Uçak Bileti Satın Al

Bodrum Nerede Alışveriş Yapılır?

Avenue Bodrum, Türkiye’nin Bodrum şehrinde bulunan bir açık hava alışveriş merkezidir. Sakin atmosferi ve göz alıcı mimarisi ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunar. Çünkü kompleksin beyaz ağırlıklı yapısı, Bodrum’un doğal güzelliği ile bütünleşerek ziyaretçiler huzurlu ve dingin bir ortam yaratacak şekilde tasarlanmıştır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli mağaza, restoran ve kafelerle Avenue Bodrum. Yerel halk ve turistler için terapisinin keyfini çıkarmak. Veya sadece arkanıza yaslanıp rahatlamak mükemmel bir yerdir.

Sahile kıyısı olan illerin daha çok haftanın her günü, bölgedeki çeşitli kasabalarda hareketli semt pazarları kurar. Aynı zamanda burada yerel çiftçilerden taze meyve ve sebzeleri gönül rahatlığıyla bulur ve satın alırsınız. Örneğin cüzdanınız kadar damağınızı da memnun Bodrum Uçak Bileti edecek bir dizi ürün sunar. Çünkü organik ürünlerden yerel kaynaklı lezzetlere kadar her şeyi bu pazarlarda bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve güler yüzlü satıcılarıyla gerçekten eşsiz bir alışveriş deneyimi arayanlar mükemmel bir yerdir.

Bodrum Gece Hayatı Ve Eğlence Mekanları

Mandalin Sound, Bodrum’un en popüler mekanlarından biridir. Mesela ilçe merkezinde Barlar Sokağı üzerinde yer alan Mandalin, gece hayatının simgesi haline gelmiştir. Hem yerel halkı hem de turistleri kendine çeken seçkin ve sofistike bir atmosfer sunar. Son teknoloji Bodrum Uçak Bileti ses sistemi ile unutulamaz bir gece geçirmek isteyen. Müzik severler ve eğlence tutkunları benzersiz bir deneyim sunar. İster gece boyunca dans etmek. İster sadece arkanıza yaslanıp arkadaşlarınızla bir şeyler içmenin tadını çıkarmak isteyin tam size göre!