Elazığ Uçak Bileti Satın Al

Elazığ Uçak Bileti Satın Al

Elazığ Uçak Bileti Satın Al sevdiklerinizle oturup hoş sohbetler edebileceğiniz Çırçır Şelalesi yer alıyor. Doğayla iç içe restoran tarzı mekanda ister akşam yemeği isterseniz de sabah kahvaltısı yapılır. Akıntının büyüleyici sesi ile iştahınızı açan yeşillikler içerisinde anı yaşayacaksınız. Güler yüzlü çalışanlar makul fiyatlar sizi de güldürecek.

Elazığ Uçak Bileti Satın Al En Uygun

Ulaşım yapılan havalimanı faaliyete giriş yılı 1940’tır. Havalimanı sivil-askeri statüsünde hizmet vermekte. Aynı zamanda iç ve dış hatlara hizmet veriyor. Mimarisine gelecek Elazığ Uçak Bileti olursak terminal binasının toplam büyüklüğü 16.400 m2’dir. Merkezden havalimanına uzaklığı yaklaşık 12 kilometredir. Taksiler veya düzenlenen seferlerle ulaşım olur.

Engelli Yolcu Hizmetleri

Havalimanın web sitesinde hizmetlerden belirtilmemiş olsa da her havalimanında aynı hizmetler verilmekte.

Elazığ Uçak Bileti Satın Al
Elazığ Uçak Bileti Satın Al

Elazığ Nerede Alışveriş Yapılır?

Park Yirmiüç Avm 2014 yılında açılan 34.500 metrekarelik alanı kaplayan alışveriş merkezi müşterilerine hem eğlence hem de alış veriş için kapılarını açıyor. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ücretsiz sunduğu eğlenceleri güneşli günlerde büyük çoğunluğunda ziyaret almakta. Haftanın her günü içerisindeki mağazalar açık. 10 saatlik hizmet saat 10:00 başlayıp 22:00’da bitiyor. 44 marka işletme barındıran ücretsiz Elazığ Uçak Bileti otoparkıyla tüm ziyaretçilerini bekliyor.

Akgün Avm diğer avmlere göre daha canlı ziyaretçisi var. Aile ile gidilebilen temiz ve kolaylıkla alış veriş yapılan yer. Cafe ve restaurantları barındıran eğlence yerleriyle gününüzü geçirebileceğiniz güzel yer. Örneğin Akgün AVM’nin ayrıcalıklı atmosferi aileyle keyifli bir gün geçirmek isteyenleri cezbetmektedir. Temiz ve modern tasarımıyla göze çarpan bu alış veriş merkezi, her yaş grubuna hitap eden eğlence alanları ve mağazalarıyla alışveriş tutkunlarını çekiyor.

Elazığ Gece Hayatı Ve Eğlence Mekanları

Fasıl Restoran, sadece lezzetleriyle değil aynı zamanda sunduğu eşsiz atmosferiyle de dikkat çekiyor. Merkezde bulunması ile kolaylıkla ulaşım sağlanır. Merkezden yürüyerek dahi ulaşın. Yalnızca yemek mekanı değil aynı zamanda gece hayatını son gaz Elazığ Uçak Bileti eğlencesiyle yaşayabileceğiniz yer. Mesela burada geçireceğiniz keyifli bir gece için sunduğu zengin menü ile damaklarınıza unutulmaz bir lezzet şöleni sunuyor. Ailenizle birlikte ya da arkadaşlarınızla buluşmak için ideal bir mekan.